Tooted
TeenusedKontakt
Logi sisseRegistreeri konto
Plastok

Teenused

Teenused

Plastok OÜ tegeleb tööstuslike kummide ja plastide töötlemise ning hulgimüügiga. Meie tootevalik on väga lai ning suur osa enamlevinud materjalidest on laos olemas.

Kliendid

Eelkõige kasutavad Plastoki poolt pakutavaid tooteid ehitussektori ja masinaehituse ettevõtted, kuid samuti teenindame väga hea meelega ka erakliente. Müüme oma tooteid ning materjale üle kogu Euroopa.
Kliendid
Panoraam

Töötlemine

Valmistame tooteid projektipõhiselt, mis tähendab, et suudame toota alates 1 detalist kuni 10000+ detailini. Seega oleme väga paindlikud erinevate klientide suhtes. Kasutame materjalide töötlemiseks erinevate võimalustega CNC pinke, mis tagavad valmistoodete täpsuse vastavalt nõutud tolerantsidele.
Töötlemine
Ladu

Ladu

Me hoiame oma ligi 2000m2 suuruses laos erinevaid standardseid materjale piisavas koguses, et tagada tarnekiirus ning võimalikult hea valik siin kohapeal. Vastavalt klientide vajadustele ja soovidele oleme valmis laos hoidma ka kõige erilisemaid tooteid. Meie tarnijate võrgustik on väga lai, hõlmates Euroopat, USA, Aasiat, kokku on koostööpartnereid 150 ringis üle kogu maailma.

Konsultatsioon

Tehniliste kummide ning plastide valik on väga lai, lisaks spetsiifiline, igal materjalil on omad eelised, kuid samuti ka puudused. Pakume konsultatsiooni ning aitame leida just Teie tingimustele sobiva toote. Keerulisemate projektide puhul saame kasutada tehase tehnilist tuge, et testida materjale leidmaks see kõige õigem lahendus, mis vastaks kliendi ootustele ning vajadustele.
Konsultatsioon
OstutingimusedKontakt

Plastok OÜ

Sära tee 4, 75312 Harju maakond
Telefon: +372 601 6091
Kontaktid

Antivibratsiooni tooted

Antivibratsiooni MatidAntivibratsiooni PuksidMürasummutus matid
© 2024 Plastok - Kõik õigused kaitstud