Tooted
TeenusedKontakt
Logi sisseRegistreeri konto
PlastokTootedKummid

Poorsed kummid

Poorsed kummid

Poorsed kummid

Filtrid

Laoseis

Omadused

Näitab:
Sorteerimine:

Poorne kumm (või vahtkumm) on materjal, mis koosneb kummist või elastsest polümeerist, millel on poorne struktuur. Seda tüüpi kumm on valmistatud selleks, et olla kergem, pehmem ja elastsem kui tavaline kumm. Poorne kumm on avatud rakkudega materjal, mis tähendab, et selles on väikesed tühimikud või poorid, mis muudavad selle kergemaks ja pakuvad suuremat survetugevust ja elastsust.

Poorset kummi kasutatakse mitmesugustes rakendustes, kus on vaja head vastupidavust, vibratsiooni summutamist ja heliisolatsiooni. Mõned tavalised kasutusalad poorse kummi jaoks hõlmavad järgmist: 

Autotööstus: Poorset kummi kasutatakse sõidukite polstri- ja heliisolatsioonimaterjalina, et vähendada müra ja vibratsiooni ning suurendada sõidumugavust.

Ehitus: Poorset kummi võib kasutada ehitusmaterjalides, näiteks akna- ja uksetihendites, et tihendada ja isoleerida struktuure müra ja ilmastikutingimuste eest.

Elektroonika: Poorset kummi kasutatakse elektroonikaseadmetes tihendus- ja löögisummutusmaterjalina, et kaitsta tundlikke komponente ja seadmeid.

Sport: Poorset kummi kasutatakse sportimisvahendites, nagu jooksujalatsite tallad ja spordivarustus, et pakkuda mugavust ja šokkide neeldumist.

Meditsiin: Poorset kummi võib kasutada meditsiiniseadmetes ja ortopeedilistes toodetes, et pakkuda polstrit ja mugavust.

Helitehnika: Helitehnikas võib poorset kummi kasutada heliisolatsiooni materjalina, et vähendada vibratsiooni ja müra.

Poorne EPDM kumm

Poorne EPDM kumm liimiga

Poorne kumm kattega

Poorne silikoonkumm

Poorne silikoonkumm liimiga

OstutingimusedKontakt

Plastok OÜ

Sära tee 4, 75312 Harju maakond
Telefon: +372 601 6091
Kontaktid

Antivibratsiooni tooted

Antivibratsiooni MatidAntivibratsiooni PuksidMürasummutus matid
© 2024 Plastok - Kõik õigused kaitstud