Tooted
TeenusedKontakt
Logi sisseRegistreeri konto
PlastokTootedAntivibratsiooni tootedMürasummutus matid

VibraDYN

VibraDYN

VibraDYN

sinine

Hind

Ilma käibemaksuta
581,90 €
m² kohta
Kogus
Tellimisel.

Eritellimused

Kui soovid tooteid vastavalt joonistele või soovid saada hulgikliendiks, võta meiega ühendust läbi kontaktivormi või saada e-mail.
Kontaktivorm
E-mail

Toote informatsioon

Konstruktsioonide vahel leviva vibratsiooni ning müra isoleerimiseks on välja töötatud spetsiaalsed polüuretaanist valmistatud elastomeerid Vibrafoam ja VibraDYN. Neid kasutatakse ehitiste erinevate osade eraldamiseks teineteisest (nt moodul-, elementmajad). Samuti saab seda materjali kasutada hoone isoleerimiseks välistest allikatest tulevate mürade ja vibratsioonide eest (nt raudtee või tööstusettevõtte lähedus). Lisaks kasutatakse Vibrafoami veel masinate isoleerimisel, see pikendab nende kasutusiga ning suurendab töötäpsust.

Vibradyn tagab efektiivse kaitse vibratsiooni ja põrutuste eest. See kõrgtehnoloogiline PUR-elastomeer on kasutatav isoleeriva matina konstruktsioonielementide vahel. Vibradyn sobib kasutamiseks kohtades, kus on otsene kokkupuude vee ja suure niiskusega. See sobib ideaalselt kasutamiseks sellistes olukordades, kus vibroisolatsioon peab vastama rangetele dünaamilistele spetsifikatsioonidele.

Materjali standardmõõt 1000x2000mm, tellimisel koguse lahtrisse märkida m2 kogus.

OstutingimusedKontakt

Plastok OÜ

Sära tee 4, 75312 Harju maakond
Telefon: +372 601 6091
Kontaktid

Antivibratsiooni tooted

Antivibratsiooni MatidAntivibratsiooni PuksidMürasummutus matid
© 2024 Plastok - Kõik õigused kaitstud