Tooted
TeenusedKontakt
Logi sisseRegistreeri konto
PlastokTootedPlastid

Lehtplastid

Lehtplastid

Lehtplastid

Filtrid

Laoseis

Omadused

Näitab:
Sorteerimine:

Lehtplast on mitmekülgne materjal, mida saab töödelda lõikamise, keevitamise, liimimise ja vormimisega vastavalt erinevatele vajadustele. Selle omadused ja vastupidavus muudavad selle populaarseks mitmetes erinevates tööstusharudes ja rakendustes.

Lehtplasti kasutatakse:

  • Pakendamine: Lehtplasti kasutatakse sageli toiduainete ja kaupade pakendamiseks, kuna see on toiduohutu, vastupidav ja veekindel.
  • Ehitus: Lehtpolüetüleeni kasutatakse ehitusmaterjalina, näiteks isolatsioonimaterjalina, akende tihendusena ja katusmaterjalina.
  • Reklaam ja reklaamitooted: Lehtplasti kasutatakse bänneritel, märgistel, plakatitel ja muudel reklaamtoodetel, kuna seda saab trükkida ja lõigata vastavalt vajadustele.
  • Transpordivahendid: Lehtplasti kasutatakse autode, busside, rongide ja laevade osadena, samuti veokite kasti vooderdisena.
  • Toiduainetööstus: Lehtpolüetüleeni kasutatakse toidu töötlemiseks, pakendamiseks ja säilitamiseks, eriti kui on vaja vastupidavust ja hügieeni.
  • Spordivarustus: Lehtplasti kasutatakse spordivarustuses, näiteks sulgpalliplaatide, hokikeppide, lumelaudade ja suusakeppide valmistamiseks.

PA6E

PA6G

PA6G+MOS2

PA6G+OIL

PC Kriimustuskindel

PC Mono

PE100

PE1000 Antistaatiline

PE1000 Confetti Must

PE1000 Confetti Värviline

PE1000 MOS2

PE1000 Regeneraat

PE1000 Virgin

PE300

PE500

PE500 Confetti Must

PE500 Confetti Värviline

POM-C

OstutingimusedKontakt

Plastok OÜ

Sära tee 4, 75312 Harju maakond
Telefon: +372 601 6091
Kontaktid

Antivibratsiooni tooted

Antivibratsiooni MatidAntivibratsiooni PuksidMürasummutus matid
© 2024 Plastok - Kõik õigused kaitstud