Tooted
TeenusedKontakt
Logi sisseRegistreeri konto
PlastokTooted

PVC Kardinad

PVC Kardinad

PVC Kardinad

Filtrid

Materjalid
PVC Uksekardinad
Kinnitustarvikud

Laoseis

Omadused

Näitab:
Sorteerimine:

PVC ribakardinad on enamasti kasutusel avatäidetena, kuid ka ruumide eraldamisel sektsioonideks. Pehmest PVC-st kardinad on väga hea lahendus erinevate keskkondade vaheliseks temperatuuride eraldamiseks, tolmu, auru ja pritsmete kinnipidamiseks ning samuti müra vähendamiseks. Vastavalt kasutuskohale on erinevate omaduste ja mõõtudega PVC lamellide tüübid. PVC ribakardinad kinnitatakse spetsiaalse riputussüsteemiga.

  • Standard PVC (pehme PVC) on peamiselt kasutuses PVC-ribauste ja vaheseinte valmistamisel tööstus- ja kommertshoonetele. Tugevdusega PVC Standard võtab kulumist vähemaks. 
  • Külmakindlad PVC kardinad on kasutuses külmkambrites ning samuti välistingimustes. Saadaval Polar ja Polar tugevdusega.
  • Antistaatilised PVC ribakardinad on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus on oluline ära hoida staatilise elektri tekkimist.
  • PVC keevituskardinad on mõeldud kasutamiseks, et vähendada silmade kahjustumise ohtu inimestele, kes asuvad keevitamistööde läheduses. 
  • Värvilisi PVC ribakardinaid on olemas poolläbipaistavid ning valgust mitteläbilaskvaid. Saadaval on mitmeid erinevaid toone ning samuti on võimalus toota lamelle vastavalt värvikoodile.
  • Läbipaistmatud matt kardin tekitab nagu vaheseina, mis ei paista läbi ja annab teisele poole täieliku privaatsuse.

Antistaatiline

Keevitus

Kinnitusplaat

Matt

Polar

Polar tugevdusega

PVC Kardinad

Riputuslatt

Standard

Standard laiad rullid

Standard tugevdusega

Värvilised

OstutingimusedKontakt

Plastok OÜ

Sära tee 4, 75312 Harju maakond
Telefon: +372 601 6091
Kontaktid

Antivibratsiooni tooted

Antivibratsiooni MatidAntivibratsiooni PuksidMürasummutus matid
© 2024 Plastok - Kõik õigused kaitstud